Temizoda Panelleri

Steril ortam gerektiren alanların temizoda ve gmp standartlarında oluşturulabilmesi için firmamız tarafından tasarlanan temizoda duvar panelleri proje ihtiyacınıza göre modüler hpl, galvaniz, cam , alüminyum veya paslanmaz temizoda paneli olarak üretilebilmektedir.

Steril ortam gerektiren alanların temizoda ve gmp standartlarında oluşturulabilmesi için firmamız tarafından tasarlanıp üretimi gerçekleştirilen HPL temizoda duvar panelleri her iki yüzeyi anti bakteriyel özellikte olan hpl ( kompak laminant ) levhalar ile kaplıdır.

Steril ortam gerektiren alanların temizoda ve gmp standartlarında oluşturulabilmesi için firmamız tarafından tasarlanıp üretimi gerçekleştirilen Galvaniz temizoda duvar panelleri her iki yüzeyi polyester veya pvdf boyalı galvaniz sac levhalar ile kaplıdır.

Steril ortam gerektiren alanların temizoda ve gmp standartlarında oluşturulabilmesi için firmamız tarafından tasarlanıp üretimi gerçekleştirilen Paslanmaz temizoda duvar panelleri her iki yüzeyi boyalı veya direkt olarak paslanmaz sac levhalar ile kaplıdır.

Steril ortam gerektiren alanların temizoda ve gmp standartlarında oluşturulabilmesi için firmamız tarafından tasarlanıp üretimi gerçekleştirilen Alüminyum temizoda duvar panelleri her iki yüzeyi elektrostatik toz boyalı alümiyum metal levhalar ile kaplıdır.

Steril ortam gerektiren alanların temizoda ve gmp standartlarında oluşturulabilmesi için firmamız tarafından tasarlanıp üretimi gerçekleştirilen temizoda cam panellerinin her iki yüzeyinde tamperli veya lamine cam kullanılmaktadır.

a sterilpanel © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Pantone Creative

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...