Temizoda Kapıları

A STERİLPANEL temizoda kapıları güçlü gövde ve kanat aksamı, dayanıklı menteşe yapısı, sessiz ve konforlu çalışma prensibi, gizli menteşe ve kapı kapatıcı sistem detayları, farklı duvar kalınlıkları ile çalışma prensibi gibi özellikleri sayesinde proje ihticanıza göre temiz alanlarınıza gmp ve fda normlarına uygun olarak hizmet eder.

Temiz oda standartlarına uygun olarak tasarlanmış olan kanatllı kapı sistemlerimiz ; tek kanatlı kapı veya çift kanatlı kapı olarak üretilebilmektedir. Etli alüminyum kasa – kanat gövde , güçlü ve dayanıklı menteşe yapısı sayesinde temiz oda kanatlı kapıları uzun yıllar çalışma konforunu kaybetmeden üretim tesisinize hizmet etmeye devam eder.

Temiz oda standartlarına uygun olarak tasarlanmış olan kayar kapı sistemlerimiz , tek kanatlı veya çift kanatlı olarak üretilebilmektedir. Kayar kapılarımız manuel veya otamatik olarak uygulanabilir. Anti bakteriyel hpl levha , galvaniz sac levha , paslanmaz metal levha , aluminyum metal levha , veya cam kullanılabilir.

Tek kanatlı kapı veya çift kanatlı kapı olarak üretilebilmektedir. Etli alüminyum kasa – kanat gövde , güçlü ve dayanıklı gizli menteşe yapısı sayesinde temiz oda kanatlı kapıları uzun yıllar çalışma konforunu kaybetmeden üretim tesisinize hizmet etmeye devam eder.

a sterilpanel © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Pantone Creative

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...